KuPamięci.pl

Eligiusz Wajnryb


* 01.01.1955

 

+ 28.05.2016

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (30)
Licznik odwiedzin strony
33386
Dodane ponad rok temu
Zbigniew Wiegner
(kolega szkolny)
Elek - mój bardzo dobry kolega z lat szkolnych - po maturze nasze drogi rozeszły sie i jest mi potwornie przykro , że w "dorosłym " życiu nie było czasu spotkać się. Jego bliskim składam szczere wyrazy współczucia.
Zgłoś SPAM
Teresa i Staś Janeczko
(przyjaciele)

Pomimo,że straciliśmy kontakt na kilka lat to byliśmy umówieni - rozmowa telefoniczna w styczniu 2016 - że spotkamy się po skończonym remoncie. Jak się zakończy to do nas zadzwoni. Już nie zadzwoni. Planowaliśmy dużo obgadać i nie wiedzieliśmy o chorobie. Żegnaj przyjacielu.

Zgłoś SPAM
Robert Owczarek
(kolega)

Z wielkim zalem przyjalem wiadomosc o smierci, jakze przedwczesnej, mojego kolegi, Elka. Zaczynalismy niemal rownoczesnie prace w IPPT, bo on choc starszy ode mnie, kilka lat pracowal na UW, na Hozej. Byl zawsze milym i cieplym kolega, zawsze imponowal mi swoja wiedza. Czesc jego pamieci.

Zgłoś SPAM
Ubbo Felderhof

It is sad to hear of Elek's illness and his passing away. Elek spent several years at Aachen in the mid-nineties. During that time we collaborated on many-body hydrodynamic interactions. His work on the numerical implementation is an important lasting contribution to the field. I shall miss him as a colleague and a friend.

Zgłoś SPAM
Agnieszka Milczarek
(współpracownik)

Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pana Profesora. Znaliśmy się tylko kilka lat, ale to wystarczyło, by dał się poznać jako miła, ciepła, pełna pasji naukowej osoba. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Składam najszczersze kondolencje.

Zgłoś SPAM
François Feuillebois
(Colleague)
I have collaborating for more than twenty years with Elek on exchange programs between IPPT PAN and CNRS (France) and after retirement had the pleasure to be invited a couple of times at IPPT. Elek was a very competent scientist. Extremely fast in the numerical analysis, he always had ideas to push the project forward. A person of great integrity, he was also very obliging and ready to help. His death is a shock and his disappearance a great loss for all of us.
Zgłoś SPAM
Karol Makuch
Nie wiedziałem o chorobie Elka. Kilka tygodni temu napisałem do Niego list z podziękowaniami - nie odpisał. Na inny list też nie odpisał. Już nie odpisze.
Zgłoś SPAM
Marta Gruca
Profesor Wajnryb pozostanie w mojej pamięci jako bardzo życzliwy i pełen ciepła człowiek, wspaniały naukowiec. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Zgłoś SPAM
Paweł Żuk
Odejście Elka jest stratą, której nie da się pokryć: wybitny naukowiec, nauczyciel, serdeczny kolega.
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Paweł Żuk
02.06.2016